Akıllı Networking Araçları

Networkit ile dijital dünyada hiçbir bağlantıyı kaçırma! Dijitaldeki tüm temas noktaları için akıllı ve sürekli güncel networking araçların olsun.

Dijital Kartvizit
Profili

Geleneksel kartvizitinin dijital versiyonudur. Dijital Kartvizit Profilin sayesinde sürdürülebilir ve akıllı bir şekilde bilgilerini kartvizitin tükenmeden QR kodu aracılığıyla paylaşabilirsin. Her zaman ve her yerde kullanılmaya uygundur. Sınırsız kişiselleştirme seçeneğiyle kartvizitin sürekli güncel kalır.

E-posta İmzası

Dijital kartvizit profilinle entegre bir şekilde oluşturulan mail imzasıdır. Bu sayede sürekli güncel bir mail imzasına sahip olun. Saniyeler içerisinde sınırsız versiyonda mail imzası oluşturabilirsin. Çeşitli özelleştirme seçenekleriyle hangi bilgilerini paylaşmak istediğine sen karar ver.

Sanal
Arka Plan

Dijital kartvizit profilinin QR kodunu içeren, sanal toplantılarında kullanabileceğin arka planlardır. Dilediğin görsel ile sanal toplantı arka planını oluşturabilirsin. Tanıştığın insanları QR kod aracılığıyla profiline yönlendirip güncel iletişim bilgilerini paylaş.

Networking İstatistikleri

Dijital kartvizit profilinin QR kodunu içeren, sanal toplantılarında kullanabileceğin arka planlardır. Dilediğin görsel ile sanal toplantı arka planını oluşturabilirsin. Tanıştığın insanları QR kod aracılığıyla profiline yönlendirip güncel iletişim bilgilerini paylaş.

Paketler

Ücretsiz

Ücretsiz bir şekilde Janus’u deneyimlemek istiyorsan bu paket sana göre!

  • Temel Dijital Kartvizit Profili
  • Temel İstatistikler

Ücretsiz Kaydol

NetworKit Paketi

Dijital ortamlardaki tüm temas noktalarında kullanacağınız akıllı, sürdürülebilir araçlara sahip olun!

  • Detaylı Dijital Kartvizit Profili
  • E-mail İmzası
  • Sanal Toplantı Arka planı
  • Detaylı İstatistikler

Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

NetworKit, dijital ortamlarda kullanılan networking araçlarını kapsayan bir pakettir. Bu araçları ölçümleyerek istatistiklerini sunar. Bu sayede, sürdürülebilir ve akıllı bir şekilde networking yapmana olanak sağlar.

Web sitemizdeki ‘Paketler’ sekmesinden satın alabilirsin.

Aylık veya yıllık abonelik paketlerinden birini seçerek kullanmak istediğin süre kadar satın alma işlemi gerçekleştirebilirsin.

NetworKit paketi satın alarak veya ücretsiz bir şekilde uygulamaya kaydolarak Dijital Kartvizit Profiline sahip olabilirsin. NetworKit paketine sahip kullanıcılar daha gelişmiş bir Dijital Kartvizit Profiline sahip olur.

Profilini birden fazla yöntemle paylaşabilirsin. Bunlar:

 

– Profilinde bulunan QR Kodunu karşı tarafa okutabilirsin.
– Profilinde bulunan mail kısmında paylaşabilirsin.
– Profilinin linkini kopyalayabilirsin.
– Janus Kart satın alarak NFC çip teknolojisiyle temassız bir şekilde paylaşabilirsin.

İstatistikler kısmında profilin hakkındaki metrikleri takip edebilirsin.

Profilini yukarıdaki yöntemlerden birini kullanarak paylaştığın kişiler görüntüleyebilecektir.

Janus kartvizit bilgilerinin yönetimi konusunda kullanıcılarına tam yetki verir. Kartvizit bilgilerinin görünürlüğünü dilediğin zaman değiştirebilirsin.

Dijital Kartvizit Profilini tamamladıktan sonra E-posta İmzan otomatik olarak Janus tarafından oluşturulur.

Dijital Kartvizit Profilinde yaptığın tüm güncellemeler otomatik olarak mail imzana yansır. Bilgilerinin görünürlüğü ve tasarımı hakkında çeşitli özelleştirmeler yaparak mail imzanı dilediğin biçimde kullanabilirsin.

Kullandığın mail platformuna göre Janus mail imzanı nasıl ekleyebileceğin hakkında yönlendirmelere uygulama içerisinden veya blog yazımızdan ulaşabilirsin.

İstatistikler kısmında E-posta imzaz hakkındaki metrikleri takip edebilirsin.

Dijital Kartvizit Profilini tamamladıktan sonra kullanmak istediğin görseli seçerek Sanal Arka Plan’ını oluşturabilirsin.

Sanal arka plan özelliği, tablet veya masaüstü cihazlarıyla uyumludur.

Sanal Arka Planını Zoom, Google Meets ve Microsoft Teams gibi popüler olan ve arka plan görseli yüklemeni sağlayan bütün toplantı uygulamalarında kullanabilirsin.

Tüm toplantı uygulamalarının yönlendirmelerini içeren blog yazımızdan buraya tıklayarak öğrenebilirsin.

İstatistikler, NetworKit araçlarının metriklerini ölçümleyebileceğin bir arayüzdür. Tüm araçların görüntülenme, indirilme, verimlilik oranı ve doğaya sağladığı katkı gibi birçok metriği içerir. Dataları analiz ederek size grafikleştirilmiş bir şekilde sunar.

NetworKit araçlarının metriklerini toplu olarak veya tek tek filtreleyerek inceleyebilirsin.

Kullanmaya başladğın tarihten itibaren dilediğin zaman aralığındaki metriklerini filtreleyerek verilerini inceleyebilirsin.

İstatistiklerin kurduğun her etkileşim sonrasında hemen güncellenir. Böylece en güncel networking verilerine sahip olursun.